Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski

 

Telefon

+48 501 675 124

 

Email

bartek_niewiadomski@wp.pl

 

Adres

Pniów 9

66-234 Pniów

Pomoc drogowa, autoholowanie - Słubice, Rzepin, Torzym i wiele więcej

Transport

Serwis 

Profesjonalne usługi pomocy drogowej realizowane są na terenie województwa lubuskiego, w tym w okolicach miejscowości takich jak: Pniów, Torzym, Boczów, Sulęcin, Słubice, Gronów, Pożrzadło Świebodzin, Ośno Lubuskie, Glisno, Kowalów, Rzepin, Świecko, Wędrzyn. Firma Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski gwarantuje bezpieczne i sprawne autoholowanie.

 

Cena holowania samochodu osobowego jest zawsze atrakcyjna. Do transportu wykorzystywane są wyłącznie specjalistyczne autolawety - dostępne 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu! Na zlecenie przedsiębiorców oraz osób prywatnych przewożone są nimi między innymi samochody powypadkowe, pokolizyne oraz zepsute, które na nadają się do dalszej jazdy.

 

Zlecając autoholowanie firmie Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski, mogą mieć Państwo pewność, że cena za holowanie auta będzie bardzo przystępna, satysfakcjonująca obie strony.

 

Zajmują się nim najlepsi fachowcy w swojej branży, a do tego usługi te są realizowane wyłącznie z wykorzystaniem specjalistycznych autolawet. Inwestowanie w profesjonalne akcesoria do zabezpieczania samochodów osobowych na czas transportu, gwarantuje Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Lawety dostosowane są do wyjątkowych sytuacji, zaistniałych na drogach. Wyposażone zostały w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu doświadczeni mechanicy mogą dokonać natychmiastowej naprawy. Są również w stanie przewozić do warsztatu w Pniowie nie tylko pojazdy osobowe, ale także dostawcze, ponieważ cechuje je spora ładowność. W razie konieczności istnieje możliwość wyciągnięcia samochodu, który utknął w rowie.

 

Każda laweta dostępna w ofercie firmy: Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski, przechodzi pomyślnie coroczny przegląd. Do zgłaszanych awarii wysyłane są jedynie te pojazdy, które są sprawne oraz dostosowane do okoliczności zdarzenia. Przed przyjazdem przeprowadzany jest krótki wywiad z osobą zgłaszającą pomoc.

 

Osoby, które zmagają się z poważną awarią samochodu w trasie, mogą skorzystać ze wsparcia mobilnego serwisu, działającego 24 h na dobę - autolaweta szybko dotrze na miejsce zdarzenia. Jego pracownicy to doświadczeni mechanicy, którzy podejmą próbę naprawy pojazdu na miejscu. Warto zaznaczyć, że wszystkie, drobne usterki są usuwane w ciągu kilku godzin.

 

Mechanicy proponują również m.in. dowóz paliwa, wymianę uszkodzonej opony, płynów eksploatacyjnych, pomoc w uruchomieniu auta z rozładowanym akumulatorem.

 

W razie potrzeby oferują także usługę autoholowania. Ceny za pomoc drogową i holowanie samochodów osobowych zawsze są ustalane indywidualnie na miejscu. Firma Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski, działając na terenie Pniowa, gwarantuje sprawną reakcję na każde Państwa zgłoszenie, niezależnie od pory dnia. Firma Bartłomieja Niewiadomskiego zaprasza serdecznie Państwa do kontaktu.

Potrzebujesz pomocy na drodze?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  +48 501 675 124

MECHANIKA POJAZDOWA
Bartłomiej Niewiadomski