Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski

 

Telefon

+48 501 675 124

 

Email

bartek_niewiadomski@wp.pl

 

Adres

Pniów 9

66-234 Pniów

Kompleksowa obsługa

Mechanika pojazdowa

Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że usługi związane z serwisowaniem samochodów są realizowane na najwyższym poziomie. Doświadczeni mechanicy samochodowi zajmują się m.in.:

 

 

  • mechaniką pojazdową,

  • naprawami bieżącymi,

  • przeglądami technicznymi,

  • diagnostyką komputerową.

 

 

 

Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wszystkie naprawy przeprowadzane są wyłącznie z wykorzystaniem wysokiej jakości części zamiennych. Mechanicy samochodowi prowadzą również mobilny serwis w ramach oferowanej pomocy drogowej, działając m.in. w okolicach miejscowości Pniów, Torzym, Boczów, Sulęcin, Słubice, Gronów, Pożrzadło Świebodzin, Ośno Lubuskie, Glisno, Kowalów, Rzepin, Świecko, Wędrzyn i innych miast województwa.

 

Specjalnością warsztatu są usługi związane z mechaniką pojazdową. Pracujący w firmie mechanicy samochodowi mają wieloletnie doświadczenie w naprawianiu aut wszystkich popularnych marek. Zajmują się diagnostyką oraz serwisowaniem m.in. silników, układów wtryskowych, napędowych, zawieszenia i wiele więcej. Korzystając z tych usług, mają Państwo pewność skutecznej i przede wszystkim profesjonalnie zrealizowanej naprawy pojazdu.

Mechanik samochodowy - Świebodzin, Pniów, Pożrzadło, Sulęcin

Oferta firmy Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski obejmuje usługi związane z profesjonalnym serwisem samochodów. Realizuje je doświadczony mechanik samochodowy, który podejmie się każdej, nawet najtrudniejszej naprawy.

 

 

Warsztat zlokalizowany jest w Pniowie w województwie lubuskim i obsługuje klientów z wielu okolicznych miejscowości jak Pniów, Torzym, Boczów, Sulęcin, Słubice, Gronów, Pożrzadło Świebodzin, Ośno Lubuskie, Glisno, Kowalów, Rzepin, Świecko, Wędrzyn. Firma gwarantuje konkurencyjne ceny oraz profesjonalną i kompleksową obsługę serwisową.

 

Szukasz Dobrego Warsztatu Samochodowego?

NAPRAWIMY TWOJE AUTO W ROZSĄDNEJ CENIE

  +48 501 675 124

MECHANIKA POJAZDOWA
Bartłomiej Niewiadomski