Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski

 

Telefon

+48 501 675 124

 

Email

bartek_niewiadomski@wp.pl

 

Adres

Pniów 9

66-234 Pniów

Kompleksowa obsługa

Mobilny serwis mechaniczny

Awaria w trasie może się zdarzyć zawsze, dlatego pojazdy specjalne, w które wyposażona jest pomoc drogowa, dostępne są przez całą dobę. Lawety z przeznaczeniem do przewozu uszkodzonych samochodów mają wszystkie potrzebne narzędzia, aby mechanicy mogli udzielić kierowcy niezbędnego wsparcia. Pracownicy firmy Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski to doświadczeni fachowcy, którzy jeśli tylko to możliwe, potrafią ekspresowo i precyzyjnie ustalić źródło awarii, a następnie skutecznie je wyeliminować. Świadcząc usługi pomocy drogowej w rejonie m.in. Ośna Lubuskiego, Słubic, Kostrzyna oraz innych miast województwa gwarantują szybki dojazd do klienta. W razie potrzeby autolaweta jest w stanie dotrzeć na miejsce do pół godziny od wezwania, by bezpiecznie przetransportować uszkodzony samochód do warsztatu.

 

Wiele awarii w aucie może zostać naprawionych nawet w kilka minut. Jednak aby to zrobić, trzeba umiejętnie zdiagnozować problem, mając odpowiednią wiedzę oraz narzędzia. Pracownicy firmy Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski to doświadczeni fachowcy, którzy od lat działają na terenie województwa lubuskiego, jako wyjątkowo skuteczna pomoc drogowa. Realizują wiele usług z zakresu mechaniki pojazdowej i zapewniają wsparcie w przypadku każdej awarii. Działają szybko i profesjonalnie, gwarantując konkurencyjne ceny wszystkim kierowcom potrzebującym pomocy m.in. w okolicach Rzepina, Sulęcina, Świebodzina oraz Kostrzyna.

MECHANIK Z DOJAZDEM DO KLIENTA?

TO NIE PROBLEM!

Każdy kierowca może mieć nieoczekiwane kłopoty na drodze. Stłuczka, problem z samochodem lub nagła usterka często uniemożliwiają dalszą jazdę. Warto w takich sytuacjach sięgnąć po profesjonalną pomoc drogową, korzystającą ze specjalnych pojazdów. Firma Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski gwarantuje wsparcie w takich nagłych zdarzeniach, świadcząc usługi na terenie województwa lubuskiego, w tym w okolicach takich miejscowości jak Świecko, Świebodzin, Rzepin, Sulęcin czy Torzym. Korzystając z tych usług można mieć pewność, że usterka w samochodzie zostanie usunięta tak szybko, jak to możliwe. Jeśli nie sposób będzie ją naprawić w terenie, samochód może być bezpiecznie przetransportowany do warsztatu.

 

  +48 501 675 124

MECHANIKA POJAZDOWA
Bartłomiej Niewiadomski

Pomoc drogowa, pojazdy specjalne - Lubuskie, Świebodzin

Przebieg napraw

 

Drobne usterki są niwelowane praktycznie od razu. Pracownicy firmy Mechanika Pojazdowa Bartłomiej Niewiadomski najpierw sprawdzają awarię pojazdu, podłączając go do komputera diagnostycznego, przywiezionego ze sobą. Dzięki temu sprzętowi można dość szybko sprawdzić stan maszyny i ocenić, w którym miejscu doszło do zepsucia.

Jeśli jest to wada, którą można usunąć na miejscu, mechanicy przystępują do pracy. Bardzo często konieczna jest wymiana, naprawa np.:

 

  • oleju i płynów eksploatacyjnych,

  • klocków hamulcowych,

  • koła,

  • paska klinowego, napinacza,

  • części układu wydechowego.

 

Jeśli prace miałyby zająć więcej niż kilka godzin, samochód transportowany jest dostępną lawetą do zakładu Mechaniki Pojazdowej Bartłomieja Niewiadomskiego. Tam zespół fachowców bardzo szybko upora się z zaistniałą sytuacją. Wszelkie posunięcia, jak np.: transport do warsztatu są ustalane wcześniej z klientem i odbywają się jedynie po wyrażeniu przez niego zgody na holowanie autolawetą.

 

Jeśli doświadczyli Państwo niespodziewanej awarii auta w trasie, firma serdecznie zaprasza do kontaktu.